Menu

(2) REVITALASH ODŻYWKA DO RZĘS

Preparat stymulujący wzrost rzęs, który dodaje im grubości i objętości. Odżywka do rzęs Revitalash przy regularnym stosowaniu upiększa rzęsy i przywraca ich zdrowie. Nowa formuła Revitalash Advanced zawiera aktywne molekuły, witaminy i ekstrakty roślinne bogate w antyoksydanty, m.in. z zielonej herbaty, nagietka, miłorzębu i pszenicy. Naturalne składniki wcale nie oznaczają, że odżywka do rzęs Revitalash jest dla każdego. Istnieją przeciwwskazania do jej stosowania.

Jedna z bardziej popularnych odżywek wygląda przeciętnie. Odżywka do rzęs Revitalash to biało-granatowy kartonik, który kryje srebrny flakonik. Wielkość buteleczki uzależniona jest od pojemności. Revitalash dostaniemy w trzech wersjach – 1 ml na około 7 tygodni kuracji, 2 ml na mniej więcej 3 miesiące, albo 3.5 ml wystarczające do pół roku. Sensowność sprzedaży mililitrowej odżywki do rzęs jest znikoma. W tak krótkim czasie nie osiągniemy maksymalnych efektów.

Odżywka do rzęs Revitalash jest gęsta i bardzo treściwa. To sprawia, że nie sączy się do oka i nie rozlewa. Taka formuła obniża jednak wydajność kosmetyku. Cienki pędzelek może nabierać za dużo serum i odżywka do rzęs starcza na krócej. Zwłaszcza że aplikację trzeba powtarzać każdego wieczora po demakijażu. Revitalash nakłada się w niewielkiej ilości na dokładnie oczyszczoną powiekę wzdłuż linii rzęs. Skuteczność uzależniona jest przede wszystkim od systematyczności.

Co wpływa negatywnie na ocenę?

  • Cena serum jest zdecydowanie nieadekwatna do efektów.
  • Gęsta formuła, która obniża wydajność i utrudnia aplikację.
  • Sprzedawanie serum w bezsensownej, mililitrowej pojemności.
  • Przeciwwskazania do stosowania mimo naturalnych składników.