Menu

(11) BIOTEBAL RZĘSY XXL Odżywka do rzęs

Biotebal udowadnia, że można mieć się w rozmiarze XXL. Przynajmniej tak ma działać odżywka do rzęs stworzona pod skrzydłami marki. Oczywiście w składnikach nie mogło zabraknąć biotyny, która jest witaminą ukochaną przez Biotebal. Odpowiada ona za odżywienie, wzmocnienie i podkręcenie tempa wzrostu rzęs. Połączono ją z ekstraktami roślinnymi i dodatkowymi substancjami, które razem sprawiają, że Biotebal rzęsy XXL to skuteczny preparat dla cienkich, osłabionych i wypadających w nadmiarze rzęs.

Wewnątrz bardzo dużego kartoniku umieszczona jest jedna odżywka do rzęs Biotebal o standardowej pojemności 3 ml. Wzrok przykuwają przede wszystkim umieszczone na wierzchnim opakowaniu grafiki przedstawiające piękne oczy z długimi rzęsami. Biało-fioletowa kolorystyka sprawia, że produkt prezentuje się po prostu ładnie.

W wodnistym i bezbarwnym serum umieszczony jest cienki i precyzyjny pędzelek, dzięki któremu aplikacja ma być łatwa.

Sposób użycia Biotebal rzęsy XXL jest jasno omówiony na stronie produktu oraz w dołączonych do niego ulotkach. Serum można używać zarówno na górną/dolną linię rzęs, jak i brwi. Ważne jest tylko odpowiednie przygotowanie skóry pod odżywkę – demakijaż, odtłuszczenie, oczyszczenie i osuszenie. Drobne zanieczyszczenia mogą utrudnić wchłanianie się serum do rzęs Biotebal. Ważne jest, aby produkt stosować codziennie przynajmniej przez okres 3-4 miesięcy, choć cała kuracja przewidziana jest nawet na pół roku.

Co wpływa negatywnie na ocenę?

  • Niedokładne oczyszczenie skóry obniża skuteczność serum.
  • Działanie wzmacniające i upiększające, bez widocznego wzrostu.
  • Konieczność codziennego stosowania produktu.