Menu

(2) ODŻYWKA DO RZĘS LASHCODE

Jedna z częściej wybieranych odżywek do rzęs. Jej skuteczność pokochały tysiące kobiet na całym świecie. Przywraca wiarę w to, że piękne rzęsy są w naszym zasięgu – wystarczy tylko o nie dbać. Odżywka do rzęs Lashcode dostarcza niezbędne substancje odżywcze, dzięki czemu codzienna pielęgnacja rzęs staje się przyjemnością. I przynosi niesamowite efekty: wzmocnienie, wydłużenie i pogrubienie rzęs. Wystarczą 3-4 tygodnie, żeby Lashcode Eyelash Serum zagęścił rzęsy i podkreślił spojrzenie.

Już sam wygląd odżywki Lashcode przyciąga uwagę. To bardzo elegancki, solidnie opakowany produkt. Równie dobrze prezentuje się jego skład – w INCI Lashcode Eyelash Serum znajdziemy najlepszej jakości substancje nawilżające, wzmacniające składniki roślinne i te, które stymulują wzrost rzęs. Co ważne, formuła jest bez aromatów, bez barwników, bez parabenów i silikonów. Odżywka do rzęs Lashcode zawiera tylko niezbędne składniki. Jej skład jest krótki, dzięki czemu to lekkie i doskonale wchłaniające się serum.

Odżywka do rzęs Lashcode ma większą pojemność niż standardowo mają podobne produkty. Dzięki temu jedno opakowanie serum wystarcza na dużo dłużej. Można stosować je nawet ponad pół roku. Zwłaszcza gdy uzyskamy efekt niesamowicie gęstych rzęs i zaczniemy stosować Lashcode Eyelash Serum rzadziej, dla podtrzymania efektów. Zaczynamy jednak od codziennego aplikowania odżywki na oczyszczone i osuszone rzęsy. Stosowanie ułatwia wygodny i precyzyjny aplikator. To dzięki niemu łatwo naniesiemy Lashcode Eyelash Serum na powiekę tuż przy linii rzęs.

Co pozytywnie wpływa na ocenę?

  • Bardzo dobra kompozycja składników, także naturalnych.
  • Skuteczność w odżywianiu, nawilżaniu i regeneracji.
  • Lekka formuła i bardzo wygodny aplikator.
  • Cena adekwatna do jakości składników i efektów.
  • Większa pojemność, która oznacza dłuższe stosowanie.