Menu

(4) QUICKMAX Odżywka do rzęs

Produkt przeznaczony do pielęgnacji rzęs i brwi. Odżywka do rzęs Quickmax stymuluje wzrost włosków, pogrubia ja i nadaje spojrzeniu wyrazistości. Formuła serum została opracowana tak, aby zapełniać kompleksowe działanie. Nie każdy osiągnie tak bajeczne efekty, jakie opisane są na stronie produktu. Skuteczność Quickmax uzależniona jest od wielu czynników – prawidłowej aplikacji, częstotliwości stosowania, podatności na składniki aktywne.

Preparat bazuje na naturalnych składnikach, które nie zapewniają intensywnego działania.

Wyglądem odróżnia się od innych produktów do pielęgnacji rzęs. Niekoniecznie jest to pozytywny wyróżnik. Odżywka do rzęs Quickmax ma intensywnie złotą, plastikową buteleczkę i kartonik w tej samej kolorystyce. Opakowanie jest tandetne. Serum jest większe niż standardowo, ma 5 ml pojemności. Wewnątrz sporego flakonika znajduje się typowy aplikator w formie pędzelka. Formuła odżywki jest bezbarwna, półpłynna i nie ma wyrazistego zapachu.

Kosmetyk nakłada się na skórę powiek, a nie na całe rzęsy. Pędzelek nie jest najwyższej jakości, ale pozwala w łatwy sposób zaaplikować produkt. Odżywka do rzęs Quickmax musi być stosowana codziennie, przynajmniej przez kilka tygodni. Pierwsze efekty mają pojawiać się w ciągu tygodnia. Maksymalne po 4-6 tygodniach. Nie sprawdzi się to na mocno osłabionych rzęsach, które wymagają najpierw regeneracji. Miesiąc to bardzo mało na spektakularną odmianę wyglądu.

Co wpływa negatywnie na ocenę?

  • Kolorystyka plastikowego flakonika prezentuje się tandetnie.
  • Realny czas pojawienia się efektów może się różnić od podanego.
  • Serum nie zapewnia intensywnego i dogłębnego działania.