Menu

(3) LILASH Odżywka do rzęs

Srebrzysta odżywka do rzęs Lilash ma udowadniać, że magia istnieje. Przynajmniej tak działanie serum określa producent. Produkt stymuluje wzrost rzęs i podkręca je. Czysta formuła odżywki działa na powierzchni rzęs i wewnątrz nich. Zapewnia odżywienie, nawilżenie i wzmocnienie. W efekcie rzęsy wydłużają się i optycznie zwiększają objętość. Nie u każdego będzie maksymalnie skuteczna. Potwierdzają to liczne opinie, w których odżywka do rzęs Lilash jest oceniana średnio.

Dawna wersja serum prezentowała kolorystyczny miszmasz. Nietrafione połączenie pastelowego fioletu i błękitu zmieniono na stonowaną czerń z delikatnymi wstawkami w kolorach przewodnich. Odżywka do rzęs Lilash prezentuje się bardziej elegancko. Buteleczka pozostała bez zmian – plastikowa w srebrnym kolorze. Aplikator to standardowy, cienki pędzelek. Łatwo nabrać nim odpowiednią ilość bezbarwnego, płynnego serum.

Lilash kupimy w dwóch pojemnościach.

Mniejsze opakowanie ma 2 ml i wystarcza na 3 miesiące regularnego stosowania. Odżywka do rzęs Lilash w podwójnej wersji to 4 ml produktu, czyli zaopatrzenie na ok. 6 miesięcy. Niestety cena produktu jest niesamowicie wysoka. Nie opłaca się, nawet mimo dobrej wydajności. Serum aplikuje się na oczyszczone powieki u nasady rzęs. Odżywka do rzęs musi być aplikowana raz dziennie. Bardzo ważna jest regularność, stosowanie się do zaleceń z ulotki i dostosowanie się do przeciwwskazań, aby uniknąć ewentualnego działania niepożądanego.

Co wpływa negatywnie na ocenę?

  • Kosztuje zdecydowanie za dużo, cena jest nieadekwatna.
  • Plastikowa buteleczka nie jest zbyt dobrze wykonana.
  • Istnieją przeciwwskazania do stosowania produktu.
  • Niewłaściwie stosowane serum może powodować dyskomfort.