Menu

Zwycięzca: NANOLASH Odżywka do rzęs

Nanolash Serum do rzęs i brwiNajlepsze serum stymulujące wzrost rzęs na rynku. Polecane nie tylko przez konsumentów, ale również profesjonalistów. Odżywka do rzęs Nanolash przede wszystkim wydłuża, pogrubia i zagęszcza rzęsy. Wzmacnia, odżywia i nawilża je od pierwszego użycia. W efekcie rzęsy są nie tylko zachwycająco długie. Nanolash uelastycznia, nabłyszcza, podkręca i podkreśla naturalny kolor włosków. Preparat nadaje się także do zagęszczania brwi.

Odżywka do rzęs Nanolash zawiera naturalne składniki połączone z zaawansowanymi technologiami. Umieszczono je w niebanalnym i najbardziej eleganckim flakoniku, jaki mógłby mieć taki produkt. Buteleczka jest smukła, perfekcyjnie leży w dłoni. Ma intensywnie czarny kolor, który w matowej wersji prezentuje się po prostu świetnie.

Teoretycznie standardowy aplikator stworzono z najlepszej jakości włosia, które nie drapie powiek w trakcie aplikacji.

Poręczny aplikator plus bezbarwna, bezwonna i płynna formuła oznacza łatwość aplikacji. Serum ekspresowo wchłania się w skórę i nie ścieka do oczu. Składniki aktywne przenikają do cebulek włosków. Odżywka do rzęs Nanolash działa dogłębnie i przez cały czas kuracji, dlatego pierwsze efekty zauważymy już po 2-3 tygodniach. Na maksymalną poprawę kondycji poczekamy około miesiąca. Jedno opakowanie o pojemności 3 ml wystarcza na okres 4-6 miesięcy.

Odżywka do rzęs Nanolash musi być nakładana każdego dnia po demakijażu. Użycie nie zajmuje więcej niż 2 minuty, dlatego łatwo wchodzi w nawyk. Nie sposób o nim zapomnieć. Konsumenci najczęściej stosują Nanolash jako jeden z wieczornym rytuałów pielęgnacyjnych. Formuła serum jest bardzo wydajna i nie kosztuje dużo. Cena Nanolash jest zdecydowanie adekwatna do jakości produktu. Potwierdzają to tysiące odżywek zamawianych każdego dnia w różne rejony świata.

Czemu odżywka uplasowała się na pierwszym miejscu?

  • Najbardziej elegancki i poręczne opakowanie.
  • Najlepsze, kompleksowe działanie na rzęsy.
  • Efekty dzięki działaniu na źródło – cebulkę.
  • Najkorzystniejsza cena w stosunku do jakości.
  • Tysiące pozytywnych opinii od konsumentów.