Menu

(9) KERABIONE Odżywka do rzęs

Wzmacniające serum do rzęs Kerabione przeznaczone jest tylko na 3-miesięczną kurację, mimo że ma niemal dwukrotnie większą od innych odżywek pojemność (5 ml). To produkt bezpieczny dla osób o wrażliwej skórze lub noszących szkła kontaktowe. Wzmacnia rzęsy, dzięki czemu ogranicza ich nadmierne wypadanie. Pielęgnację zapewnia kompleks składników aktywnych (m.in. witamin), które odżywiają i zapewniają nawilżenie. Pierwsze efekty dopiero po ok. 3-5 tygodniach. Dłuższe, grubsze i gęstsze rzęsy uzyskuje tylko niewielki procent osób.

Odżywka do rzęs Kerabione ma cienki pędzelek wykonany z syntetycznego, ściętego równo włosia. Nie jest tak precyzyjny, jak np. w eyelinerach, dlatego trudniej dotrzeć nim do rzęs w kącikach oczu. Sama odżywka jest bardziej gęsta, co może wpływać na jej słabszą wydajność. Aplikator jest standardowy podobnie jak zakończona zwężającą się nakrętką buteleczka.

Całość jest bardzo poręczna, jeśli serum wyjmiemy z przesadnie dużego kartoniku.

Produkt przeznaczony jest do użycia wyłącznie na górną linię rzęs. Ułatwiać ma to cienki pędzelek i dobrze rozprowadzająca się formuła serum. Odżywka do rzęs Kerabione powinna być nakładana po dokładnym oczyszczeniu okolic oczu (lub całej twarzy) z makijażu, nadmiaru sebum itp. Najlepiej robić to wieczorem przed snem, aby nie zapominać o codziennym stosowaniu. Wystarczy minimalna ilość odżywki dla dobrego efektu.

Co wpływa negatywnie na ocenę?

  • Wydłużenie, pogrubienie i zagęszczenie nie występuje u wszystkich.
  • Bardzo krótka kuracja mimo 2x większej pojemności.
  • Nieprecyzyjny aplikator, który utrudnia codzienne stosowanie.