Menu

Zarkoperfume Pink Molecule 090.09, czyli co to są perfumy molekularne.

Podobno perfumy podkreślają nastrój i charakter, dopełniają makijaż i ubiór. Są nieodłącznym elementem każdego człowieka. Dlatego marka Zarkoperfume stworzyła oryginalne zapachy, które dopasowują się do ludzi. Sprawdź, jak pachną molekularne perfumy Pink Molecule 090.09.

Co to są molekularne perfumy?

Perfumy molekularne to specjalne kosmetyki, które dopasowują się do każdego człowieka. Mówiąc inaczej, w kontakcie ze skórą nabierają niepowtarzalnego aromatu. Molekuły, z których stworzone są te produkty, mają określoną bazę. Jednak w zetknięciu z konkretnym pH skóry zyskują oryginalny zapach. Niestety wybór odpowiednich perfum jest bardzo trudny. Aromat niektórych kosmetyków jest bardzo intensywny, lub wręcz przeciwnie – znika zaraz po zastosowaniu. Dlatego przed zakupem takiego kosmetyku rozważ wszystkie za i przeciw. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie przetestowanie próbek różnych perfum.

Kto może używać perfum molekularnych?

Oczywiście każdy, kto chce mieć oryginalny kosmetyk i pachnieć w niepowtarzalny sposób. Niestety Zarkoperfume są bardzo drogie i dostępne tylko w jednej internetowej perfumerii. Pamiętaj jednak, że płacisz za markę i za zapach, którego nie będzie miał nikt inny prócz ciebie. Perfumy zamknięte są w szklanych flakonikach o pojemności 100 ml. Buteleczki są minimalistyczne, nie mają żadnych ozdobników; elementem wyróżniającym są białe lub czarne etykietki oraz złote lub srebrne zakrętki.

Jak pachnie Pink Molecule 090.09?

Dobre pytanie! Na skórze każdego z was te perfumy będą pachniały zupełnie inaczej. Niemniej jednak zbudowane są z trzech nut zapachowych. Różowe molekuły, czarną orchideę, morelę i kwiat dzikiego bzu znajdziemy w nucie głowy. Nutę serca odkryjesz, gdy molekuły zaczną działać w kontakcie z twoją skórą. Nutami bazowymi są zaś: mahoń i czarne drewno.