Menu

(7) JOANNA MULTILASHES Odżywka do rzęs

Odżywka do rzęs Multilashes to typowe serum wzmacniające do rzęs. Nie nadaje się do stosowania na brwi. Jeśli chcemy zadbać również o nie, marka Joanna posiada w swojej ofercie oddzielny produkt do pielęgnacji brwi. Jak działa serum do rzęs Multilashes? Nawilża i odżywia rzęsy, dzięki czemu stają się mocniejsze, ciemniejsze i bardziej elastyczne. Podkreśla naturalny, zdrowy blask włosków.

Działanie stymulujące wzrost jest jednak uzależnione od indywidualnej podatności na substancje aktywne.

To niewielkie i poręczne serum, mimo nieco większej niż standardowo pojemności 4 ml. Szaro-białe opakowanie prezentuje się bardzo ładnie. Nie jest jednak przesadnie eleganckie, choćby dlatego, że wykonano je ze średniej jakości plastiku. Mimo wszystko bardzo dobrze zabezpiecza produkt przed rozlaniem itp. Bardzo duży kartonik zewnętrzny kryje w sobie (oprócz buteleczki serum) zalotkę, którą dostajemy w gratisie. Jak wygląda aplikator? To syntetyczny, niewyróżniający się niczym, cienki pędzelek.

Przeciwnie do tego, jak stosuje się podobne produkty, odżywka do rzęs Multilashes przeznaczona jest do nakładania wyłącznie na górną powiekę. Oczywiście przed tym oczyszczoną z resztek makijażu, zanieczyszczeń i sebum, a następnie osuszoną. Warunek skuteczności to stosowanie serum każdego dnia wieczorem, bez przerw. Pierwsze efekty pojawiają się dopiero pod koniec 1 miesiąca, a cała kuracja trwa nawet pół roku.

Co wpływa negatywnie na ocenę?

  • Bardzo późno pojawiające się pierwsze efekty.
  • Wyjątkowo delikatne właściwości, w tym głównie wzmacniające.
  • Intensywność efektów uzależniona od podatności na składniki.