Menu

(8) RAPIDLASH Odżywka do rzęs

Produkty marki Rapidlash są skuteczne. Profesjonaliści nie uważają jednak, aby odżywka do rzęs Rapidlash była najlepszą z dostępnych na rynku. To innowacyjna formuła zawierająca opatentowany Hexatein Complex, ekstrakt z nasion dyni i olej sojowy. Składniki te mają poprawić wygląd rzęs. Przy regularnym stosowaniu będą zdrowsze i mocniejsze, a po dłuższym czasie da się zaważyć ich subtelny wzrost. Do zagęszczania brwi przeznaczono RapidBrow – produkt z tej samej serii. Dlatego odżywka do rzęs Rapidlash nie jest polecana do stosowania na brwi.

W plastikowym flakoniku mieści się standardowa ilości produktu. 3-mililitrowa odżywka do rzęs Rapidlash wygląda przeciętnie. Utrzymano ją w kolorystyce matowego srebra z drobnymi akcentami fioletu. Produkt ma wystarczyć nawet do pół roku, choć wszystko zależy od nakładanej ilości i częstotliwości aplikacji. Opinie wskazują, że czas ten może być nawet o połowę krótszy.

Na wydajność produktu niekorzystny wpływ może mieć dość szeroki pędzelek.

Przewidziano tutaj standardowy sposób aplikacji. Serum należy nakładać tylko na oczyszczoną i osuszoną powiekę. Wszystkie zanieczyszczenia mogą zaburzać jego działanie. Bezbarwna i wodnista odżywka do rzęs Rapidlash będzie skuteczna tylko przy codziennym stosowaniu. Należy nakładać ją każdego wieczoru po demakijażu. Zawsze na linię rzęs od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka, uważając, aby serum nie skapnęło do oczu.

Co wpływa negatywnie na ocenę?

  • Rozbieżności między podawaną a rzeczywistą wydajnością.
  • Zgodnie z opiniami nie ma gwarancji satysfakcjonujących efektów.
  • Nie nadaje się do brwi, do których przeznaczono osobny produkt.
  • Pędzelek nie jest precyzyjny, stąd ryzyko dostania się serum do oczu.