Menu

(6) LONG 4 LASHES Odżywka do rzęs

Serum stworzone dla osób, które chcą mieć dłuższe, gęstsze i mocniejsze rzęsy. Odżywka do rzęs Long 4 Lashes poprawia ich kondycję dzięki specjalnym składnikom aktywnym. To skuteczny preparat na wzrost rzęs. Poprawia ich kondycję, wydłuża i pogrubia. W założeniu ma pobudzać wzrost rzęs, nawet jeśli całkowicie straciliśmy je np. w wyniku choroby. Działanie L4L nie jest jednak aż tak intensywne. Można stosować go również do pielęgnacji brwi.

Odżywka do rzęs Long 4 Lashes ma charakterystyczny design. Buteleczka produktu do złudzenia przypomina te od płynnych eyelinerów – szersza na dole i zwężająca się ku górze. Biało-złota kolorystyka sprawia, że serum prezentuje się dobrze. Do kupienia tylko w wersji o pojemności 3 ml. W środku kryje się standardowa formuła – bezbarwna i płynna.

Aplikuje się ją cienkim pędzelkiem ze sztywnego włosia syntetycznego.

Różnicę w wyglądzie rzęs mamy zauważyć już po 3 tygodniach, a po 6 tygodniach zyskać całkiem odmienione spojrzenie. Opinie wskazują jednak, że nie sprawdza się to we wszystkich przypadkach. Odżywka do rzęs Long 4 Lashes systematycznie regeneruje rzęsy, ale jest to proces bardzo powolny i krótkotrwały. Do tego wymaga regularności aplikacji (codziennie wieczorem) i stosowania zgodnie z zaleceniami (na linię rzęs, na oczyszczone i osuszone powieki).

Co wpływa negatywnie na ocenę?

  • Działa bardzo powoli i nie daje długotrwałych efektów.
  • Czas pojawienia się efektów jest dłuższy niż podany.
  • Nie działa aż tak intensywnie, aby przywracać utracone rzęsy.