Menu

Galaretka pod prysznic? Sprawdź nowy produkt marki Lush

Jest mięciutka, pieni się, można ją pokroić, ładnie pachnie i w 100%  składa się z naturalnych składników. Co to takiego? To nowa galaretka do mycia marki Lush. Wypróbuj ten śmieszny kosmetyk, a nie będziesz mogła otrząsnąć się z wrażenia.

Galaretki do mycia od marki Lush zastąpią twój żel pod prysznic lub zwykłe mydło.

Te oryginalne kosmetyki mają właściwości oczyszczające, nawilżające i odżywcze. Przepięknie uperfumują skórę twojego ciała, zabarwią wodę na soczyste kolory, a do tego zapewnią niezłą zabawę. Z galaretkowymi myjącymi kostkami możesz zrobić wszystko. Ściskać, miętosić, kroić, a nawet zamrażać. Pocięte na mniejsze kawałeczki ułatwią mycie, a schłodzone orzeźwią zmęczone ciało. Możesz ich używać tak często, jak tylko chcesz.

Myjące galaretowate kosmetyki marki Lush mają przeróżne kolory i kształty. Dostępne są okrągłe i prostokątne produkty o zielonej, czerwonej, niebieskiej i żółtej barwie. Najlepsze jest to, że galaretki składają się z naturalnych substancji. Znajdziemy w nich między innymi: ekstrakt z igieł sosny, olejek cedrowy, miód, sok pomarańczowy, cynamon i wiele, wiele innych. Marka Lush nie testuje swoich produktów na zwierzętach, nie stosuje sztucznych substancji barwiących i zapachowych. Z tego powodu kosmetyki te zadowolą wegan.

Czy wiesz, że tą myjącą galaretką możesz wypielęgnować i skórę, i włosy? Sprawdź, jak jej używać. Wystarczy, że kosmetyk marki Lush zwilżysz niewielką ilością wody, a powstałą w ten sposób pianę naniesiesz na skórę ciała i twarzy. Pamiętaj o tym, aby kosmetyk dobrać do potrzeb cery. Weź tutaj pod uwagę składniki zawarte w produkcie. Jest to ważne zwłaszcza podczas pielęgnacji skóry głowy i włosów. Galaretki myjące marki Lush rankiem dodadzą ci energii, a wieczorem ukoją zmęczone ciało. Dasz wiarę, że w sprzedaży jest nawet galaretka, która przypomina pasek św. Mikołaja? W jej składzie znajdują się między innymi: anyż, jabłko, olejek z bergamotki i olejek różany. To idealny prezent pod choinkę.