Menu

Usta gotowe na pocałunki. Olejki do ust Clarins Lip Comfort Oil

Wrażliwa skóra ust wymaga uważnej pielęgnacji. Bez niej będzie sucha i spierzchnięta. Nikt nie lubi mieć popękanych ust, które szczypią przy każdej próbie napicia się ciepłej kawy. Pielęgnujmy usta! Jak to robić, żeby uniknąć konieczności noszenia pomadki ochronnej zawsze przy sobie? Odpowiedź kryje się w olejkach do ust od marki Clarins!

Zbawienne dla skóry i włosów właściwości naturalnych olejów znane są już od wieków. W Indiach to oleje są najważniejszym elementem tradycyjnej medycyny naturalnej tzw. ajurwedy. Czy naprawdę warto stosować oleje w pielęgnacji?

Jak najbardziej! Naturalne olejki zawierają bardzo dużo cennych dla skóry składników m.in. witamin, minerałów i niezbędnych kwasów tłuszczowych. To one odpowiadają za regenerację, odżywienie i widoczne wzmocnienie skóry. Ich formuła sprawia, że świetnie ochraniają przed uszkodzeniami. Nic dziwnego, że marka Clarins postanowiła wykorzystać olejki w swoim Instant Light Lip Comfort Oil.

Olejek do ust – Instant Light Lip Comfort Oil

Olejek do ust Clarins to innowacyjne podejście do pielęgnacji ust. W opakowaniu o pojemności niecałych 3 ml kryje się zabieg na bazie olejów, który przekształca suche i spierzchnięte wargi w soczyste i pełne zdrowia usta. Instant Light Lip Comfort Oil to świetna alternatywa dla tradycyjnych błyszczyków, balsamów do ust, a nawet uwielbianej przez kobiety wazeliny.

Clarins Lip Comfort Oil to przede wszystkim sposób na nawilżenie ust i nadanie im delikatnego koloru. Olejek do ust odżywia je w naturalny sposób i łagodzi wszelkie podrażnienia, dzięki zawartości czterech cennych olejków roślinnych. Znajdziemy w nim:

  • olejek malinowy,
  • olej jojoba,
  • olej z orzechów laskowych,
  • olej arganowy.

Połączenie olejów w służbie delikatnej skórze warg to strzał w dziesiątkę. Clarins Instant Light Lip Comfort Oil regeneruje i odżywia usta już od pierwszej chwili. Do tego otula je subtelnym połyskiem i ochrania przed utratą cennego nawilżenia. Usta pielęgnowane naturalnymi olejkami pozostają miękkie, gładkie i bardzo „całuśne”.

Olejek do ust występuje w kilku kolorach:

  1. Honey
  2. Raspberry
  3. Red Cherry (nie we wszystkich krajach)